У п’ятницю, 1 квітня відбувся майстер-клас з іконопису для учнів та вчителів у с. Тудорковичі, Сокальського р-ну, Львівської області. Його провели сестри Згромадження Пресвятої Родини та майстрині з іконописної майстерні Святого Йосифа, що діє при монастирі сестер у Львові.

Багаторічна співпраця із вчителями і учнями села дозволила сестрам та їх помічникам підібрати відповідний матеріал для праці. Все розпочалося ранковою молитвою. Після неї сестра Домініка розповіла дітям про історію виникнення ікони, пояснила, що таке канон в іконописі. Слухали розповідь усі – і вчителі, і учні. Сестра підійшла до цього процесу творчо і використала для зацікавлення власноручно створену презентацію.

По закінченні розповіді діти та вчителі мали можливість піти на екскурсію у сусідній кабінет, де сестра Анастасія з помічниками приготували всі необхідні інструменти для написання ікони. Це були – пензлики, пігменти, дошки, золото, клей, ґрунтовка. Діти могли підійти до інструментів, роздивитися, задати запитання.

Ще до обіду всіх дітей у школі розділили на три вікові категорії: молодші, середні і старші. Кожна група мала окремий клас для написання ікони, а якої саме залишалося у секреті до кінця роботи. Щоб вчителі не сумували, їх також об’єднали у окрему групу. Після смачного обіду кожна група із своїм керівником приступила до роботи. Ікони сестри вибрали відносно вікової категорії дітей: маленькі – ангела хоронителя, середні – херувима, старші – лик Христа, а вчителі – Пресвяту Родину.

На завершення роботи прийшов отець Степан Ділай і поблагословив усі ікони, які діти забрали до дому. І учні і вчителі залишилися задоволені спільною працею, а сестри подякували Богу за Його допомогу.