З ласки Божої Іконаписна Майстерня Святого Йосифа отримала можливість вперше прийняти участь у міжнародному симпозіумі (присвячено художнику Миколі Стороженку).
Відкриття симпозіуму відбулося в день вшанування Митрополита Київського Св. Йова Борецького 15 березня 2016р. в музеї «Будинок митрополита» Національного заповідника «Софія Київська»
Організаторами Міжнародного Симпозіуму «Сакральне мистецтво» є Національний заповідник «Софія Київська», Центр досліджень української сакральної культури Національного університету «Києво-Могилянська академія», Історичний гурток Київської “Просвіти”, Київське молодіжне братство свв. Бориса та Гліба, Українська спілка іконописців ім. Св. Аліпія Печерського, Кафедра cакрального мистецтва Львівської національної Академії мистецтв, Майстерня живопису та храмової культури Миколи Стороженка Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.
Учасники Міжнародного симпозіуму «Сакральне мистецтво» є представниками кількох країн. Симпозіум розпочався екскурсією для учасників в соборі святої Софії – Премудрості Божої, після якої всі змогли послухати лекцію о. Віталія Клоса «Освітні проекти митрополита київського Йова Борецького».
На симпозіумі «Сакральне мистецтво» було урочисто відкрито виставку «Собор Премудрості», експозиція якої представляє сакральне мистецтво художників-іконописців з усієї України та світу.
Відвідувачі матимуть змогу до 4 травня 2016р. познайомитися із модерним напрямком сакрального живопису, а також напрямками, що розвивають традиції візантійської та української барокової шкіл іконопису. Поруч з модерними пошуками канонічності в новій іконі представлені неокласицизм і академізм на біблійну тематику, народна ікона у творчості сучасних ізографів поруч з філосовсько-абстрактними творами живопису сакрального змісту.